Grupa Zajebistych Ludzi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich odwiedzających do Rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu FORUM GZL oraz oddziału 3L!T4 =]

#1 2007-08-20 14:47:07

Kacman

GZL Squad

1285873
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Troszkę o sobie :)

To będę pierwszy... A więc, nazywam się Sebastian, mam 15 lat, szukam koleżanek i kolegów ;D . A tak na serio to jestem tutaj po to żeby Wam pomóc w różnych problemach . Tylko nie myślcie sobie, że zawsze jestem taki miły ;] ... jeśli mnie naprawdę zdenerwujesz to będzie źle :] . Ale żeby nie robić sobie złej opini napiszę o swoich zainteresowaniach , a więc interesuję się wszystkim po trochu ;D , próbuje się przystosować do każdego otoczenia by zyskać akceptację innych ;P , posiadam także własne zdanie na dany temat więc nie myślcie sobie, że  będę chodził na ustępstwa ;] . Jeśli zasłużyłeś na bana to go dostaniesz, możesz także napisać do mnie odwołanie... ogólnie to nie jestem aż taki zły ;D myślę, że znajomi mnie lubią to tyle jeśli o mnie chodzi i proszę o przedstawienie się .

EDIT:

A zapomniałbym... ;P przy życiu podtrzymują mnie jeszcze moim kochani Przyjaciele przez duże P ;* ;D

EDIT 2:

Zapomniałem o najważniejszym... ;P CHARAKTER. A więc zaczne od tych najgorszych cech... często się obrażałem ale miałem powody ;] (pewna osoba wie o co kaman ) , czasami mam "humorki" (nie wiem... może to ciąża... ) , jak jestem wkurzony to musze się na kimś wyżyć... (napewno nie na Was drodzy Przyjaciele i użytkownicy forum) ... no a teraz te dobre strony : Miły, przyjazny, romantyczny, lubie pomagać . No to tyle jeśli chodzi o cechy charakteru


http://i180.photobucket.com/albums/x33/kacman/350x150-003.gif

Offline

 

#2 2007-08-20 16:59:45

maniek5122

Administrator

status 5336472
5993948
Call me!
Skąd: Gdzieś aby sie zabić
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Troszkę o sobie :)

No ba Seciu jesteś ahmmm ;] troche czasmi wkurzajacy [ te twoje humorki (hehe)] ale ja bardzo cie lubie i cienie sobie przyjaźń z toba No to tyle odemnie niedlugo rozkrece to forum xDDDD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin-2.pun.pl www.ghostriders-pokemod.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl www.zrom.pun.pl www.flaschenboys.pun.pl