Grupa Zajebistych Ludzi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich odwiedzających do Rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu FORUM GZL oraz oddziału 3L!T4 =]

#1 2007-08-24 16:29:01

maniek5122

Administrator

status 5336472
5993948
Call me!
Skąd: Gdzieś aby sie zabić
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Miłość, przyjaźń - czym są czy tylko Duchowym uczuciem....

Miłość - złożone, trudne do zdefiniowania zjawisko, często utożsamiane z uczuciem, które przejawia się w relacji do drugiej osoby (lub obiektu), połączonej z silnym pragnieniem stałego obcowania z nią, czemu może towarzyszyć pociąg fizyczny do osoby będącej obiektem uczucia. Zwykle jest okazywana przez próby uszczęśliwiania kochanej osoby.

Przyjaźń to przejaw altruizmu odwzajemnionego, a więc związana jest z - najczęściej nieświadomym - oczekiwaniem rewanżu ze strony przyjaciela. Brak takiego rewanżu, podobnie jak nielojalność, jest częstym powodem zerwania przyjaźni.

Te definicje oddają moje ostatnie uczucia. Ale co jeśli te uczuci zostały zranione co zostaje po zranionej miłości i Przyjaźni...??
Czyżby:

Cierpienie to negatywny stan psychiczny, bądź fizyczny i emocjonalny doświadczany często jako ból (fizyczny), nieprzyjemne doznanie ciała.

Żal - negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą. Towarzyszy mu często trudność w pogodzeniu się, że tego, co utracone już nie ma i wynikającą z tego nie akceptacją rzeczywistości takiej, jaka jest tu i teraz. Występuje również w postaci żalu do kogoś za wyrządzone krzywdy, niemożność pogodzenia się z realną sytuacją.

Dziś straciłem ukochaną, bardzo mi bliską osobe i jest mi z tym źle. Poniekąd była to moja wina, niektorzy powiedza za długo zwlekałem, mogłem sie pośpieszyć lecz co by było gdybym sie pospieszył, czy to by pomogło, może i macie racje ale ja i tak juz nie doznam takiej Miłości.

Bo czym jest kolejna Miłość po Pierwszej ?? Wielu uwaza i oszukuje sie że jest inna niż ta pierwsza.
Lecz tak naprawde zawsze ta kolejna miłość pokładamy na błędach tej pierwszej, probujemy nie zawalić tak samo jak na poczatku. W moim przypadku bedzie tak samo.

"Kto ma wiedzieć to Wie" - Przepraszam cie za wszstko, co źle zrobiłem. Życze ci jeszcze raz wszystkiego naj najlepszego, dobrych ocen w szkole..... i fajnego i pożadnego chłopaka. Więcej sie juz nie zobaczymy....

Z pozdrowieniami dla ekipy GZL za wspolny wklad w aktywacje forum oraz dla całej reszty ktora podgląda nasze rozmowy i nasz wkład w forum. Cya All and Kiss 4 all. Teraz ide zalać smutki po stracie Pierwszej Miłości. Pamiętajcie nie zniszczcie własnych uczuć <3<3<3

Offline

 

#2 2007-08-25 01:23:57

KoOondzioOo

GZL Squad

Skąd: Częstochowa Miasto
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 22
Punktów :   

Re: Miłość, przyjaźń - czym są czy tylko Duchowym uczuciem....

Każda Miłość jest tą pierwszą miłością. Oczywiście miłość kiedyś się kończy i wtedy bardzo cierpimy, ale taki nasz los. Gdy stracimy ukochaną osobę mówimy że nie chcemy już miłości, ale czym jest życie bez niej ? Bądźmy spontaniczni I pamiętajcie, nigdy nie mów nigdy

Offline

 

#3 2007-08-25 21:22:19

Kacman

GZL Squad

1285873
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Miłość, przyjaźń - czym są czy tylko Duchowym uczuciem....

Hmm... nie znam się na miłości bo jeszcze nigdy nie przeżyłem... może to dobrze, nie musze cierpieć... ale i tak napewno kiedyś będę musiał przez to przechodzić... mam nadzieję, że szybko to nie nastąpi


http://i180.photobucket.com/albums/x33/kacman/350x150-003.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zagadkizcalltv.pun.pl www.slavoyka08.pun.pl www.6600.pun.pl www.bassteam.pun.pl www.rolnictwo1112.pun.pl