Grupa Zajebistych Ludzi

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich odwiedzających do Rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu FORUM GZL oraz oddziału 3L!T4 =]

#1 2007-08-21 08:59:28

maniek5122

Administrator

status 5336472
5993948
Call me!
Skąd: Gdzieś aby sie zabić
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Hmm no to jak na Adma przystało =)

Nadszedł czas i chwila by powiedziec coś od siebie

A więc od początku nazywam się Mariusz Walkosz mam 14 lat [ do 2 października] mieszkam w Jaskrowie. Hmm co by tu jeszcze powiedzieć mam szeroką grupe zaufanych i bliskich przyjacioł nie pomijając nikogo :
-Paweł = Paburo
-Sebastian = Kacman
-Paweł = Paweł
-Kondrad =Kondzio
-Renata
-Justyna
-Paulina
-Karolina

No mam nadzieje że niekogo nie pominołem a jeśli to z góry przepraszam. No a co jeszcze omnie od czasu do czasu lubie się napić jak chyba każdy ]=), za papierosami nie przepadam. Hmm cechy charakteru to wy oceńcie bo wedlug siebie to mogłbym być za miły xDDD więc czekam na wasze uzupełnienia:). To chyba na tyle bedzie omnie. A i jeszcze jedna wazna rzecz popełniam mase błędów ortograficznych więc sie nie przestraszcie bo jak szybko pisze to moge popełnic nawet najłatwiejsze błedy. Mam nadzieje że Kacman pomoże mi je powyłapywać. No to teraz już kończe. 4 all

Offline

 

#2 2007-08-21 11:45:21

Kacman

GZL Squad

1285873
Call me!
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-08-20
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Hmm no to jak na Adma przystało =)

No no jak ładnie . Tyle ode mnie a co do Twojego charakteru to zostawie to dla siebie ale ogólnie nie jesteś taki zły ;P


http://i180.photobucket.com/albums/x33/kacman/350x150-003.gif

Offline

 

#3 2007-09-05 19:27:33

Mrrr :)NiuCHor :)Rrr:)

GZL Squad

Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Hmm no to jak na Adma przystało =)

Aj 2 PazDzierNik !!! Mrrr =D NormaLnie,naturaLnie Fajnie !


Mrrr = )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ghostriders-pokemod.pun.pl www.flaschenboys.pun.pl www.metin-2.pun.pl www.zrom.pun.pl www.malgorzataostrowska.pun.pl