Grupa Zajebistych Ludzi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich odwiedzających do Rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu FORUM GZL oraz oddziału 3L!T4 =]

#1 2007-08-25 00:48:05

KoOondzioOo

GZL Squad

Skąd: Częstochowa Miasto
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 22
Punktów :   

O Mnie

Nazywam się Konrad. Jestem bardzo CRAZY : P



Konrad - Imię rycerzy i książąt, przywędrowało do nas w średniowieczu z Niemiec. Zawsze chodzi osobno od stada mgłą zadumania osnuty. Brzydzi się sprośnej mowy, grubych, prostackich słów o kobiecie. Świetny matematyk, dobry muzyk, filozof wybitny, cierpliwy pedagog od uczniów serdecznie kochany. Rzadko bywa zdrów, nieraz widać, że cierpi i blednie, jak gdyby ginął od ukrytej rany. Sny ma trudne, zawiłe, pełne znaczeń do spełnienia. Kroczy przez życie plącząc się w cyfrach i gwiazdach. Typowy Konrad jest człowiekiem twórczym i błyskotliwym, o żywym umyśle, samodzielnym, niezależnym; kształtującym swój los niezależnie od tradycji i zewnętrznych nacisków. Z natury sprzyja mu szczęście, co jest bardzo ważne, jako że Konradowie mają nieprzeciętne zamiłowanie do przygód, ich cele są ryzykowne, a droga przez życie bywa mało zbadanym szlakiem. Często już w młodych latach przechodzą Konradowie jakąś twardą szkołę, ale za to w późniejszym wieku śmiało mogą służyć innym przykładem.



CHARAKTER :
- Rządny przygód

ZAINTERESOWANIA :
- Dirt Jump
- Motocykle
- Dziewczyny of kors

Ostatnio edytowany przez KoOondzioOo (2007-08-25 00:51:42)

Offline

 

#2 2007-09-05 19:29:10

Mrrr :)NiuCHor :)Rrr:)

GZL Squad

Zarejestrowany: 2007-09-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: O Mnie

KoNdzioo ** Mrrrr :ZakoChaNy: :ZakoChany:Hehhehe !!! KoCham KloTnei Z Toba ! I Cie teZ !!


Mrrr = )

Offline

 

#3 2007-09-06 20:13:59

KoOondzioOo

GZL Squad

Skąd: Częstochowa Miasto
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 22
Punktów :   

Re: O Mnie

Mrrr :)NiuCHor :)Rrr:) napisał:

KoNdzioo ** Mrrrr :ZakoChaNy: :ZakoChany:Hehhehe !!! KoCham KloTnei Z Toba ! I Cie teZ !!

Też Cię bardzo Kocham

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.malgorzataostrowska.pun.pl www.metin-2.pun.pl www.flaschenboys.pun.pl www.zrom.pun.pl www.illuminati.pun.pl